fbpx

«Osloff» та Васильківські Карпати.

Tur-na-vasilkovskie-karpaty

Запрошуємо вас до чудового туру «Васильківськими Карпатами» і на єдину в Україні ферму «Osloff», а також одну з найбільших загадок України та Києва-Зміїв Вали!

Що на вас чекає? Чудові краєвиди та спілкування з милими вухатими, та не тільки, тут ще багато тваринок.

Спочатку ми вирушимо на ослинуу ферму до цих мімішних осликів, вони до речі не вперті, просто їхня межа вантажоперевезень 80 кг і коли вантаж перевищує вони не їдуть, так само якщо відчувають небезпеку, дуже розумні тварини.

Чи знаєте ви, що осляче молоко змінює тіло людини?

Ми страждаємо від наслідків лікування антибіотиками, детоксикації і т.д., а виявляється, є вирішення всіх цих проблем, абсолютно невинне і під боком, від своїх рідних виробників.

Не треба їхати за тридев’ять земель, шукати можливості купити закордонні ліки, ось вони, всі свої під боком.

Не полінуйся, їдь з нами, сам засновник і власник ферми проконсультує і відповість на всі твої питання, познайомся, ну і звичайно пригоститься, у вартості туру вже дегустація та катання на осликах.

На вас чекає не тільки спілкування та прогулянка з цими чудовими тваринами, а також дегустація супер корисного ослиного молока. Батько медицини Гіппократ вважав, що ослине молоко є еліксиром молодості та ліками від усіх хвороб. Наша ослина ферма пропонує молоко та сир власного виробництва. До складу ослиного молока входить близько трьохсот корисних для людського організму речовин. Це антиоксиданти, ліполітичні ферменти, омега-3 та омега-6 жирні кислоти, велика кількість кальцію, вітамінів, мінералів. За хімічним складом ослине молоко максимально ідентичне жіночому грудному молоку. Регулярне вживання молока ослиці допоможе організму зберегти здоров’я та молодість, налагодити роботу шлунково-кишкового тракту, запобігти хворобам серця. Молоко є незамінним засобом при атопічному дерматиті, туберкульозі, псоріазі, астмі, зменшить рівень холестерину в крові.

Також це унікальна можливість погостювати з дітьми на території ферми: покататися на осликах чи коні. Надаємо послуги професійної фотосесії. Чекаємо на всіх з нетерпінням!

Після спілкування з користю для розуму і тіла ми не поспішатимемо повертатися до Києва, а якщо вже опинилися в такому місці, то постараємося відвідати його пам’ятки на шляху.

І це будуть наші «Карпати або Українська Ісландія або Земля Хобітів-Шир» так, так, такі місткі назви дали вже цій місцевості не випадково, тут справді можна знімати сцену із «Володаря кілець» і не тільки.

Голлівуд відпочиває, у нас тут дешево та сердито, все своє, все рідне, саме виросло.

На вас чекає прогулянка еко-стежкою (1,5 км), фотосет у найкрасивішій і казковій частині — в «Українській Ісландії», «Казковому Яру» або «Хоббітолендії»,

Серед гряди пагорбів порослою зеленню і отримали назву єдиних у світі гір, що ростуть вниз! Як це? Поїхали подивимося, адже знаходиться це диво природи всього за кілька кілометрів від Києва.

У будь-якому випадку це заповідник, так, вони у нас ще є і в чималій кількості, але на їхню територію зазіхають як олігархи так і прості смертні своїм пофігістичним ставленням-палюють траву, займаються браконьєрством, не цікавляться рідним краєм, екскурсіями.

Давайте змінюватися самі і змінимо все навколо тільки на краще.

Так само дорогою ми заїдемо на найкращу точку, звідки можна подивитися, постояти на Змієвих Валах, до яких, як написано в літописі, ще князь Володимир, так, так, той самий, що русь хрестив у 988 році, проводжав своїх гостей.

А на будівництво валів має за розрахунками вчених піти від 300 до 1000 років і ось питання, хто ж їх будував?

На кшталт таких цивілізацій, здатних побудувати настільки потужне зміцнення на наших територіях, у ті часи не існувало? Чи ми щось упустили?

Якісь відомості від нас приховали, спалили, переписали ще за часів сивої давнини, того ж таки Володимира?

Давайте послухаємо істориків, футурологів і містиків.

Так само побачимо класичний вал у розрізі, почуємо легенди про їх виникнення та перші історичні відомості про їхнє існування. Також зазирнемо в артилерійський ДОТ-152 Київського укріпрайону, вбудований прямо всередину валу.

Обрати мову »

Давайте выбирать вместе

Все наши экскурсии интересные, интригующие и даже волшебные,
напишите мне и я помогу выбрать идеальную экскурсию именно для Вас!

X