Одноденна екскурсія до Почаївської Лаври з відвідуванням замків Волині та  можливістю за бажанням переночувати в Тернополі.

Якщо Ви ще не були у Почаївській Лаврі – саме час це зробити! А ті, хто вже був, не зможуть не погодитися, що кожне відвідування цієї Святині надає сил та наснаги на довгий час.

 

Маршрут туру: Почаїв – джерело св. Анни – Кременець – Вишнівець-Збараж-Тернопіль.

Програма туру:

Виїзд з Киева 23 серпня, прибуття в Тернопіль 24 серпня.

О 6.30. початок від залізничного вокзалу в Тернополі. Переїзд в Почаїв. Екскурсія в архітектурному комплексі Лаври. Обід переїзд до джерела св. Анни. В капличці Св., Анни зцілюються недужі і відновлюють в душах спокій і мир християни. Вода в купальні не замерзає в найлютіші морози. Сестрички послушниці пригостять вас запашним медовим пряником та медом з монастирської пасіки.Поблизу джерела є кар*єр кремнію. Пререїзд в Кременець, Далі наша подорож триває в Вишнівець де нас чекають дива і відкриття чудового і дивовижного. Це і Свято – Богоявленський жіночий монастир 17 ст., і Кременецька ікона Божої Матері цілюща, і палац Вишнівецьких. Відомий тим, що тут у родовому князівському замку народився і змужнів Дмитро Байда Вишневецький – славетний засновник козацької січі на острові Хортиця.. У місті Збараж ми побачимо місця змальовані в історичному романі Г.Сенкевича ” Вогнем і мечем”.

В 19.00. повернення в м. Тернопіль. Де вас за бажанням чекають ночліг в комфортабельній охайній квартирі, або повернення в Київ.

Забронювати екскурсію можна в розділі Розклад

Поделиться