fbpx

Банний ретріт.

Банний ретріт.

Есть вопросы касаемо экскурсии? Оставьте телефон и мы перезвоним

Запрошуємо друзів на чудове проведення часу в медитативній, чарівній обстановці з дружньою компанією в не просто шикарній лазні, в дерев’яному, триповерховому зрубі, такій собі хатинці з казки, а у наймістичніше і найсильніше за своєю енергетикою місце для підзарядки, загадування ,бажання, пропарочок з віником.

Трохи про місце, де все відбуватиметься.

Тут з давніх часів знаходиться відоме, київське джерело живої води, саме так вважали кияни, паломники, святі, богатирі та красуні, багато переказів сивої старовини існують про це місце і його цілющу воду.

Після відвідування цього заходу все відновлюється, а чарівна водичка продовжує нас наповнювати своєю магічною енергією і знову тут відбуваються чудеса.

Ось у таке цікаве та корисне, а нам здається просто необхідне місце для відвідування та очищення, ми вам пропонуємо відвідати.

Ну звичайно ж паритись, пити чаї і отримаємо в дар урок чарівної вправи яку ви зможете виконувати щодня, і вона допомагатиме вам розкривати ваші можливості, укріплювати нервову систему, дарувати спокійний сон, давати здоров’я та наснагу, зміцнювати імунітет, допоможе зустріти свою половинку, або додати романтичні нотки у існуючі стосунки.

Ви розкриватиметеся як квітка, і за три-чотири місяці виконання цієї вправи підуть проблеми, здійсняться бажання, а ви будете просто- Богіня!

Проведемо медитацію на зміцнення нашого здоров’я та краси.

Ароматерапію.

Попарити віничком один одного.

Влаштуємо маленький бенкет для тіла у вигляді масажів, парень, насолодимо нашу шкіру ніжними нектарами цілющих олій і підготуємо своє тіло та дух до прийняття щастя та задоволення від життя.

Організаційні моменти:

Що входить: лазня, аромотерапія, медитація.

Давайте выбирать вместе

Все наши экскурсии интересные, интригующие и даже волшебные,
напишите мне и я помогу выбрать идеальную экскурсию именно для Вас!

X