fbpx

Містичний вечір в будинку Барона

Містичний вечір в будинку Барона

Есть вопросы касаемо экскурсии? Оставьте телефон и мы перезвоним

— Тільки для Вас Секретне місто поділиться своїми таємницями, ловіть момент. Ця екскурсія можливо змінити Ваше уявлення про Місто і воно стане для вас трохи ближчим, добрішим і казковим.

На ваших очах оживуть деякі персонажі історій, ми покличемо для вас будь-яке століття.

Буде привід замку з магічними РУНАМИ та зробить вам предбачення!

Залетить до нас і відьма, або жрець пантеону бога Велеса, хто знає, чого в цьому Києві чекати, а вони ж майстри ворожби на ТАРО, Руни, на костях та багато інших варіацій ви побачити, деякі дуже унікальні і відновлені нашими майстрами по старовинним книгам та описам.

— Секретне Місто знає Ви давно мріяли потрапити за поріг найзагадковішого будинку Києва за адресою Ярославів Вал, 1., а вже ввечері все стає таємничіше, загадковіше і містичне. Тож і тема нашої екскурсії буде відповідна.

По-друге ми розіграємо справжні сцени з життя цього будинку! Також:

— Побачити вежу, та що там побачити побувати всередині єдиної в Києві вежі відьом, де розгорталися містичні події, закохатися у вечірній Київ з пташиної висоти , та зробити чудове фото, це те, що треба!

— Тут боролися з Демонами, адже вони теж сюди заглядають — таке місце, знайдемо таємні двері де ховається таємнича істота.

Познайомимося з привидами Замку!!!

— Ми пройдемося з вами по старовинних залах, заглянемо у старовинні каміни, пошукаємо там схованку, помилуємось видами Києва з “вежі відьом” і звичайно ж дізнаємося історію архітектора цієї будівлі, який здійснив свій шлях від Панами та до Києва для того, що б подарувати нам шматочок Франції. Так, саме із замками Луари порівнюють і наш Замок.

— Звідки ви не піднімалися б на Яр. Вал вашу увагу приверне нестандартний будинок з вежею та шпилем. Давно відомо, що барон у цьому будинку не жив, а жив він у будинку по сусідству і набагато простіше за своєю архітектурою, хоча ох вже ці аристократи хіба задовольнялися вони одним будинком?

— Звичайно ні, хоча зараз не про це, а про чудовий особняк, з химерними, фантастичними химерами — охоронцями, навіть можна сказати моторошними істотами- розберемося, щось насправді ховається за цими примарами.

— Вони ніби готові кинутися на непроханого гостя, але якщо вже вас пропустили, то ви бажаний гість і вас зустрічають далі написом «Salve», що означає привітання!
Місце зустрічі : метро Золоті Ворота, біля фонтана Термен навпроти метро.

Тривалість: 2 годин +-

Обрати мову »

Давайте выбирать вместе

Все наши экскурсии интересные, интригующие и даже волшебные,
напишите мне и я помогу выбрать идеальную экскурсию именно для Вас!

X